Novinky

Späť na FACEBOOKU

14. dubna 2014 v 13:26 | KikuSh x)
ZASE OD ZAČIATKU

Tento blog síce skončil v roku 2009, ale Helenku mám stále rovnako rada ako predtým. Rozhodla som sa teda vrátiť a moja prvá zastávka je práve facebook. Než dokončím nové stránky potrvá to ešte chvíľu. Mrkající

HELENOMÁNIA

Všetkých fanúšikov Helenky a ľudí, ktorí ešte sem tam zablúdia na túto stránku týmto pozývam na facebook:
Helena Vondráčková Daily

/KikuSh

(stránku otvoríte kliknutím na obrázok)

Billboard Zůstáváš tu se mnou

6. listopadu 2009 v 21:03 | Marek Loskot

Bona Mente

28. října 2009 v 20:14 | KikušH x)
TV Barrandov vo štvrtok 29.10.2009 odvysiela v priamom prenose benefičný večer BONA MENTE - dobrý úmysel, ktorý sa uskutočník 10. výročiu založenia občianského združenia Život deťom. V prospech vážne chorých a opustených deťom vystúpi Monika Absolónová, Petr Janda, Vlasta Horváth a samozrejme nebude chýbať ani kráľovná českého popu - Helena Vondráčková.
Výťažok benefičného večera je určený na nákup techniky do priestoru piatich neonatologických centier v Prahe, Ústí nad Labem, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Olomouci, ďalej pre detskú nemocnicu FN Brno a tiež na výstavbu detského domova pre pomoc opusteným deťom, ktorým o.s. Život deťom dlhodobo pomáha.

Večerom Vás prevedú Jitka Schneiderová a Saša Rašilov.

Bona Mente - 29.10.2009 o 20:05 naživo na TV Barrandov. Priamy prenos z divadla Hybernia

Nic nás nerozdělí (Live 2009)

28. října 2009 v 19:46 | KikušH x)

Pomoc ako súčasť vašeho života

26. října 2009 v 19:38 | KikušH x)


Nadace Naše dítě chráni deti a pomáha tým, pre ktorých detstvo nie je naradostnejšie obdobie. Dlhodobo pomáha týraným a zneuživánym deťom, deťom z problémových rodín alebo opusteným deťom. Nadace Naše dítě sa v rámci svojho projektu STOP násilí na dětech snaží o zníšenie počtu týraných a zneužívaných detí v Českej republike. Helena je patrónkou tejto nadácie už od roku 2005. Finančné prostriedky získané pomocou DMS budú použité na podporu na osoby, ktoré sa zaoberajú prípadmi fyzického či psychického týrania a zneužívania detí a na linku právnej pomoci.

Podporiť dorbú vec už nemôže byť jednoduchšie!

→Stačí odoslať SMS v tvare:
→ Môžete prispievať aj pravidelne každý mesiac až po dobu jedného roku.Stačí odoslať SMS v tvare:
Viac informácií o tomto projekte nájdete TU.

Nové CD presne o mesiac!

23. října 2009 v 19:22 | KikušH x)
Nové CD uzrie svetlo sveta presne o mesiac. A to pondelok 23.11.2009. Známe je tiež miesto krstu a dátum krstu. Helena na tento krst pozýva hlavne svojich fanúšikov ako poďakovanie za priazeň. Krst CD bude 23.11 o 15:00 v divadle Hybernia.

Anketu GayStars vyhrala Helena Vondráčková

21. října 2009 v 14:18 | KikušH x)
Absolútnim víťazom ankety GayStars Osobnosť roku 2009 sa stala Helena Vondráčková. Spomedzi ostatných celebrít získala najviac SMS správ.
"Překvapilo mne to, ale zároveň potěšilo," povedala Helena po oznámení výsledkov.
Súčasťou vyhlasovania víťazou boli aj módne prehliadky a vystúpenia rôznych umelcov na čele s absolútnou víťazkou Helenou Vondráčkovou. Fotografie s tohoto odovzdávania cien si môžete pozrieť pod článkom.

*Pre zobrazenie fotiek v plnej veľkosti klikni na obrázok.


Helena na benefičnom koncerte

20. října 2009 v 15:02 | KikušH x)

*Pre zobrazenie fotiek v plnej veľkosti klikni na obrázok.

GALÉRIA BOLA DOPLNENÁ 21.10.2009!

Kalendár "Příběhy 2010"

20. října 2009 v 14:54 | KikušH x)
Kúpou kalendára môžete prispieť na fond ohrozených detí a na adopciu zvierat v Pražskej ZOO.
Kalendár si môžete objednať za 380 Kč na stránke www.shop.24print.eu
Pre viac informácií klikni na www.zoopraha.cz

Prehliadnúť si ho môžete tu.Pre zobrazenie všetkých fotiek klikni na celý článok.

Fotky z natáčení nového videoklipu

9. října 2009 v 15:22 | KikušH a Marek
Ano, jsou tady už fotky z natáčení nového videoklipu Nic nás nerozdělí.Fotky jsou úžasné a jako vždy se povedly, jen posuďte sami. "Léto pomalu odchází i na Krétě, ale ještě jsme chytili pár slunečních paprsků," dodáva z úsmevom Helena.další fotografie z natáčení

Nová pieseň "Nic nás nerozdělí"

9. října 2009 v 8:40 | KikušH x)

Kniha "Hvězdná dvojice"

8. října 2009 v 20:35 | KikušH x)
Predpokladaná cena: € 12, 00 / 197 CZK
» Knihu zakúpite - NA TOMTO ODKAZE

Madonna a Helena vedú český rebríček predajnosti

8. října 2009 v 20:02 | KikušH x)

Helena na Kréte...

30. září 2009 v 21:46 | KikušH x)
...fotí fotky na nové CD a natáča nový videoklip. Čo myslíte, na ktorú pieseň bude videoklip teraz? Nech je to akákoľvek pieseň učite sa máme na čo tešiť.

VIDEO si môžete prehrať na tomto odkaze


"Odlétám na Krétu, kde budeme točit nový videoklip a taky tu budu pózovat k CD, takže to bude spíš pracovní výlet než dovolená," svěřila Super.cz Helena, o které je známo, že nevydrží chvíli nečinně sedět.

Viac na stránke Super.cz

HELENA - LIVE

19. září 2009 v 9:35 | Marek Loskot
Už jsme Vám minule napsali, že si můžete objednat novinkové dvd a to konkrétně od bontonladu.My Vám, ale nyní přínášíme další obchody kde tuto žhavou novinku můžete sehnat a to i za atraktivnější cenu.

- Bontonland.cz - kup live dvd + cd

- Popron.cz - kup live dvd + cd

- Showpark.cz - kup live dvd + cd

- Curepink.cz - kup live dvd + cd


Upozornění:

udávají se 2 termíny vydání live dvd + cd.Proto berte navědomí, že se může stát, že zrovna 21.září sežente tento produkt libovolně v obchodě kdežto předprodej a dodání do internetových obchodů bude trvat až do 28.září


Děkujeme za pochopení

HELENA-STAR je znovu zpět !

15. září 2009 v 22:15 | Marek Loskot
Ahoj,

pro ty co znali stránky helena-star bude milým překvapením, že se dali znovu do pořádku, ale je to web na který jste nebyli zvyklí.Vždy pouze v krátkosti informuje kde Helenka je a co se zrovna chystá.

Bylo například těžké sehnat info o tom, že se změnil termín vydání dvd ( pro všechny je to tedy 28.září ) a nebo další novinka, že Helena dotočila už své novinkové CD :).Já doufám, že jste rádi, že je opět zpátky a plánují se pro něj další vychytávky.

Jinak je dobré mít více webů o Helence aspoň je vidět, že ji máme rádi a proto i vznikl web na základě spolupráce zde s KikušKou .... Mějte se moc hezky a přeji příjemnou zábavu při procházení ....

http://helena-star.blog.cz/


Marek Loskot

Helena: Lucerna 2008 Live (CD+DVD)

14. září 2009 v 16:51 | Marek Loskot

Konečně je to tu ... první live dvd z nabité Lucerny bude přesně 28.září na světě a vy si jej můžete objednat jež nyní jako předprodej ....

Je tedy pravda, že si budete muset chvíli počkat, ale nic nemění na tom, že toto bajéčné dvd budete brzy mít doma ....
pro celý článek klikni: tracklist + recenze k dvd

Rozhovor s Helenou

8. září 2009 v 19:51 | Marek Loskot
Vraťme se ještě o pár týdnů dozadu. Jakou podobu měl váš červnový "narozeninový" koncert v pražském divadle Kalich? Byl v něčem jiný než předcházející koncerty?

Myslím, že to byl koncert mnohem intimnější, než megakoncerty ve sportovních halách. Zařadila jsem do něj i písničky, které běžně na svých koncertech neuvádím. Moc jsem se těšila na domácky příjemnou atmosféru a na lidi, které budu mít opravdu blízko.

Kdybyste měla teď hned vyjmenovat pět písniček, které mají na vašich vystoupeních největší úspěch - které by to byly?

Klidně vám jich vyjmenuju třeba deset - Já vítám déšť, Dlouhá noc, A ty se ptáš, co já, Sladké mámení, Dvě malá křídla tu nejsou, Já půjdu dál, Vodopád, Sundej kravatu, Tu tvou vůni cítím dál, Archimédes a taky Samba, ale to už je jedenáctá… :-)

Je pravda, že je na podzim načasováno vydání novinkového alba? Na co se asi mohou vaši příznivci těšit. Pokud vím, tak už je známo, že na něm bude singlová písnička Mít rád až k zbláznění stejně jako písnička od Billyho Joela, kterou jste před lety nazpívala v němčině a nyní ji uvádíte v čestině… Co dál? Kteří autoři se tentokrát blýsknou?

Královny popu - CD

5. září 2009 v 22:22 | Marek Loskot
Na stáncích se objeví novinkové cd, které mapuje kariéru královen popu.Uslyšíte live nahrávky, kter pocházejí od nejlepších zpěvaček a samozřejmě tam zazní i Helenka Vondráčková.Proto nezapomeňte, že toto pondělí je pro Vás připravena nabídka v podobě CD a můžete se na ni těšit přímo na novinových stáncích za atraktivní cenu 50,- Kč

ANKETA: dohlasujte minulou anketu

5. září 2009 v 21:44 | Marek Loskot
Ještě stále můžete vyjádřit svůj názor v anketě a tak zjistíme jak moc se těšíte na novinkové cd ..

více celý článek

 
 

Reklama